• ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Адміністрація

Нам довіряють найцінніше.

gayduck

Гайдук Віктор Гаврилович

Директор гуманітарно-правового ліцею
zimin

Зімнін Юрій Фірсович

Заступник директора з навчально-виховної роботи
karpenko

Карпенко Ніна Володимирівна

заступник директора з науково-методичної роботи
lady

Соломаха Ніна Іванівна

Заступник директора з виховної роботи
man

Бадика Дмитро Іванович

заступник директора з господарської частини

Забезпечення навчального процесу

lady

Молодик Катерина Юріївна

Секретар
man

Волошин Іван Федорович

Лаборант
lady

Аксьонова Людмила Василівна

Бібліотекар
lady

Кравченко Альона Сергіївна

Педагог-організатор
lady

Волошин Олена Олександрівна

Практичний психолог

Кафедра української філології

lady

Єлсукова Ольга Валентинівна

учитель російської мови, ОМ
lady

Соломаха Ніна Іванівна

учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури
lady

Молодик Катерина Юріївна

учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури
lady

Калінчева Лідія Михайлівна

учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури
lady

Данильчук Ольга Федорівна

учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

Кафедра іноземної філології

lady

Іванець Ірина Ігорівна

учитель німецької мови
lady

Мирошник Марина Яківна

учитель французької мови
lady

Карпенко Ніна Володимирівна

учитель англійської мови
lady

Козачинська Олена Іванівна

учитель англійської мови
lady

Обжилян Ольга Юріївна

учитель англійської мови
lady

Тесленко Ольга Анатоліївна

учитель англійської мови
lady

Лоза Наталія Вікторівна

учитель англійської мови
lady

Фалілеєва Любов Володимирівна

Іноземної мова

Кафедра суспільних наук

man

Гайдук Віктор Гаврилович

учитель правознавства
man

Карабін Олександр Юрійович

учитель історії
lady

Водоп’янова Тетяна Михайлівна

учитель історії
lady

Шевченко Галина Степанівна

учитель історії
lady

Мороз Наталія Сергіївна

учитель історії та правознавства
zimin

Зімнін Юрій Фірсович

учитель правознавства

Кафедра природничих наук

lady

Копійка Тетяна Григорівна

учитель географії, економіки, ОЗ
man

Малигін Геннадій Олегович

учитель фізики
lady

Хіщіна Тетяна Олександрівна

учитель біології та екології
lady

Ткаченко Ірина Іванівна

учитель хімії
lady

Бубело Валентина Федорівна

учитель математики
man

Матюхін Олександр Володимирович

учитель інформатики та ІТ
man

Волошин Іван Федорович

учитель інформатики та ІТ
kuzmenko

Кузьменко Лариса Олександрівна

Вчитель математики і логіки

Технічне забезпечення

man

Шраменко Олександр

Робітник
man

Аврамченко Віталій Федорович

Робітник
lady

Балабан Наталія Володимирівна

тех. персонал
lady

Олійник Наталія Несторівна

тех.персонал
lady

Тихоненко Любов Сергіївна

тех. персонал
lady

Гедз Наталія Олександрівна

гардеробник
lady

Панкратова Юлія Анатоліївна

черговий адміністратор
lady

Журібеда Алла Михайлівна

черговий адміністратор