Списки учнів переведених до наступних курсів

Списки учнів переведених до 1 курсу (рішення педагогічної ради №9 від 31.05.2019 року):

1-А

1 Анікієв Данііл
2 Березенко Катерина
3 Бойко Аліна
4 Борисова Анна
5 Галицька Анна
6 Горлова Марина
7 Григораш Назар
8 Данильчук Аліна
9 Діхтяр Ксенія
10 Качур Кіріл
11 Коломієць Даріна
12 Кононенко Ілона
13 Костенко Анастасія
14 Кулик Павло
15 Лисенко Марія
16 Литвин Євгеній
17 Литвиненко Маргарита
18 Луценко Анна
19 Муренко Віталіна
20 Неліпа Анастасія
21 Перевізник Анна
22 Печеконова Богдана
23 Подолян Анастасія
24 Попов Нікіта
25 Посувалюк Анна
26 Рідзель Софія
27 Сологуб Олександр
28 Чеберяк Олександр
29 Черненко Аліна
30 Шкурко Ксенія
31 Янюк Катерина

1-Б

1 Авраменко Артем
2 Бойченко Софія
3 Бондаренко Аліса
4 Бугаєнко Антон
5 Буханець Зоряна
6 Вдовиченко Анастасія
7 Великожон Марина
8 Гапоненко Нікіта
9 Денисенко Софія
10 Долматова Олександра
11 Іщук Софія
12 Кошова Ангеліна
13 Лубко Дар’я
14 Лук’яненко Ангеліна
15 Марченко Карина
16 Машкаренко Марія
17 Овчаренко Єлизавета
18 Опара Дарина
19 Смик Артем
20 Томіло Анна
21 Трояновська Валерія
22 Усенко Олександра
23 Федоров Артем

ЗАВАНТАЖИТИ

Списки учнів переведених до 2 курсу (рішення педагогічної ради №9 від 31.05.2019 року):

2-А

1 Арбачевський Артур
2 Бобров Денис
3 Болотюк Катерина
4 Бородін Станіслав
5 Васілієвська Владислава
6 Вітранюк Нікіта
7 Дожджаник Артем
8 Карпова Вікторія
9 Коваленко Андрій
10 Кондратенко Дар’я
11 Красюк Анна
12 Курочкіна Катерина
13 Ломтєва Дарія
14 Малицький Максим
15 Михайлов Олександр
16 Нестеренко Катерина
17 Нечаєнко Дар’я
18 Омельченко Катерина
19 Онойко Софія
20 Павлов Олександр
21 Перехуда Анна
22 Плахотник Юлія
23 Савраненко Світлана
24 Ситнік Вікторія
25 Сіпко Олександра
26 Степаненко Альона
27 Талан Софія
28 Терехов Гавриїл
29 Томашевська Каріна
30 Фесенко Даніл
31 Чернюк Марія
32 Шашкова Ксенія
34 Шевчук Андрій
35 Шраменко Максим

2-Б

1 Акіменко Дарія
2 Банах Владислава
3 Богатько Єлизавета
4 Б’ют Тимофій
5 Весеньов Максим
6 Вишневецька Аліса
7 Глаговська Софія
8 Гуцало Ярослав
9 Долецький Богдан
10 Дубина Анастасія
11 Єфремова Світлана
12 Зеленько Катерина
13 Зобенко Владислав
14 Капітонов Максим
15 Коваленко Софія
16 Коваль Анна
17 Корчака Єлизавета
18 Крижанівська Марина
19 Кузьменко Єва
20 Кулик Вікторія
21 Латиш Софія
22 Мадюдя Анна
23 Марійчук Кіра
24 Марійчук Кіріл
25 Мукомела Софія
26 Мюллер Михайло
27 Пілєвіна Яна
28 Погрібна Валерія
29 Полтавець Олег
30 Сутула Дар’я
31 Ткалич Антон
32 Фіщук Данііл
33 Хапава Катерина
34 Черевко Олександра
35 Череп Дарія
36 Чупилка Юлія

ЗАВАНТАЖИТИ

Списки учнів переведених до 4 курсу (рішення педагогічної ради №9 від 31.05.2019 року):

4-А

1 Альошкін Микита
2 Бевз Дарина
3 Биченко Єлизавета
4 Білошиста Дар’я
5 Бондуровська Єлизавета
6 Бутовська Діана
7 Валашенко Дарія
8 Гриценко Максим
9 Дейлік Марія
10 Дмитренко Софія
11 Іванов Георгій
12 Івахно Анна
13 Мазур Юлія
14 Міщенко Влада
15 Племенник Ярослав
16 Полтавець Вадим
17 Пономаренко Дарія
18 Похилюк Олександра
19 Пріхно Каріна
20 Сандуца Костянтин
21 Старенченко Діана
22 Терехов Тихон
23 Ткаченко Діана
24 Туранов Дмитро
25 Хандусь Анатолій
26 Юрко Владислав
27 Яценко Інна
28 Яценко Яна

4-Б

1 Вергелес Олександра
2 Грищенко Кирилл
3 Задвернюк Анна
4 Каверін Данило
5 Клибанський Володимир
6 Коваль Дмитро
7 Кухарчик Катерина
8 Куць Вікторія
9 Назаренко Катерина
10 Нерух Анжела
11 Піднебесна Діана
12 Підопригора Олександр
13 Похітон Єлизавета
14 Пустовіт Дар’я
15 Руць Вікторія
16 Савенко Ольга
17 Сергієнко Олександр
18 Синьогуб Ірина
19 Ситник Єгор
20 Трофименко Єлизавета
21 Тятков Микита
22 Філіпенко Артем
23 Франко Анастасія
24 Хряпак Микола
25 Чигрина Дар’я
26 Шара Анастасія

ЗАВАНТАЖИТИ

Share: