Міський конкурс істориків-краєзнавців

20.04.2024 Черкаський гуманітарно-правовий ліцей традиційно приймав Міський конкурс істориків-краєзнавців. Цьогоріч Конкурс було присвячено 70-річчю утворення Черкаської області. До участі запрошувались учні 7-9 класів, які змагались в межах 5 станцій – “Сива давнина”, “Шляхами козацької слави”, “Вони прославляли наш край”,“Наймолодша в Україні” та “Черкаси в лабіринтах історії”. Учасниками конкурсу стали 13 команд шкіл міста, серед яких перемогу вибороли:
1 місце – Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В’ячеслава Чорновола,
2 місце – Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32;
3 місце – Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25.
Також було відзначено учнів,які показали найкращі індивідуальні результати на станціях. Вітаємо переможців! Щиро сподіваємось,що конкурс допоміг поглибити знання з історії нашого краю та продемонстрував яскраві історичні цікавинки минулого Черкащини.

Переглянути фото