Списки зарахованих

Зараховані учні до 7 класу

Зараховані учні до 8 класу (математичний факультет)

Графік надання пакету документів для зарахування

28.06.2022 (вівторок) з 8.30 до 13.00
01.07.2022 (п’ятниця) з 8.30 до 13.00

Пакет документів складається з:

1. Копії довідки за формою № 063/о «Карта профілактичних щеплень» (завіреної сімейним лікарем, з усіма необхідними щепленнями на момент подачі документів).
  2. Копії свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).
  3. Особової справи здобувача освіти (додається після отримання довідки про зарахування).
  4. Оригіналу або копії медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (надається до 1 вересня 2022 року).
  5. Оригіналу або копії відповідного документа про освіту (за наявності, для вступників до 10 класу).
  6. Заяви про зарахування (зразок додається нижче, заповнюється від руки, дату зазначати 24.06.2022 року).
  7. Згоди на обробку персональних даних (зразок додається нижче, заповнюється від руки).
  8. Згоди на розміщення персональних даних на сайті ЧГПЛ в мережі Інтернет, офіційних сторінках в соціальних мережах (зразок додається нижче, заповнюється від руки).
  9. Заяви-дозволу батьків (опікунів) на роботу з практичним психологом/соціальним педагогом з дитиною (зразок додається нижче, заповнюється від руки).
  10. Анкети на визначення соціального статусу дитини (зразок додається нижче, заповнюється від руки).
  11. 2 фотокарток 3х4.

Перелік документів (завантажити)