Пакет документів для зарахованих учнів

Графік прийому документів, зарахованих учнів

20.06.2023 (вівторок) з 13:00 до 16:00
22.06.2023 (четвер) з 8:00 до 13:00

Пакет документів складається з:

1. Копія довідки за формою № 063/о «Карта профілактичних щеплень» (завіреної сімейним лікарем, з усіма необхідними щепленнями на момент подачі документів).
  2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).
  3. Особова справа здобувача освіти (додається після отримання довідки про зарахування).
  4. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (надається до 1 вересня 2023 року).
  5. Оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності, для вступників до 10 класу).
  6. Заява про зарахування (зразок додається нижче, заповнюється від руки, дату зазначати 15.06.2023 року).
  7. Згода на обробку персональних даних (зразок додається нижче, заповнюється від руки).
  8. Згода на розміщення персональних даних на сайті ЧГПЛ в мережі Інтернет, офіційних сторінках в соціальних мережах (зразок додається нижче, заповнюється від руки).
  9. Заява-дозвіл батьків (опікунів) на роботу з практичним психологом/соціальним педагогом з дитиною (зразок додається нижче, заповнюється від руки).
  10. Анкета на визначення соціального статусу дитини (зразок додається нижче, заповнюється від руки).
  11. 2 фотокартки 3х4.
  12. Документи, які підтверджують категорійність учня (за наявності).

Усі додатки нижче, перед друком завантажте (онлайн друкує не коректно)

Перелік документів (завантажити)