Головна сторінка
Новый сайт Новый сайт
Новини
Про ліцей
Інформація до вступу
Навчання
Щоденник
Методична сторінка
Все про ЗНО
Фінансові звіти
Позаурочне життя
Різне
Фотогалерея
Корисні посилання
Пошук
Випадкове фото
DSCN5092.jpg.jpg
Голосування
Що дає Вам навчання в ліцеї?
 
Хто на сайті
сторінку переглядають: 1 гість
Посвята в ліцеїсти Надрукувати Надіслати ел. поштою

  Останні дні літа та початок вересня – найцікавіший час у житті кожного школяра. Прощальні літні вечори із друзями, довгоочікувані зустрічі з однокласниками та нові знайомства в школі. Усе це говорить про те, що літо закінчується, а починається новий навчальний рік. Та багато хто  має традиції, як провести останній день літа так, щоб запам’ятати його надовго і холодними зимовими вечорами згадувати цікаві моменти, переглядаючи яскраві фотографії.

Не є винятком і Гуманітарно-правовий ліцей Черкаської міської ради, який кожного року 31 серпня збирається разом, щоб провести посвяту в ліцеїсти.

В останній день літа в цьому році на березі Дніпра розмістилось близько трьохсот учнів. Вони спілкувались, грали, брали участь у спортивних змаганнях, а найголовніше, посвячували в ліцеїсти учнів нульових курсів (7 кл.) та всіх новачків. Найбільше ж дітям подобається посвячувати новоприбулих учителів та спостерігати, як вони долають смугу перешкод. Проте всі посвячені, як діти, так і дорослі залишились веселими та задоволеними.

Багато радісних емоцій у присутніх викликали спортивні змагання.

Так, у силовому конкурсі перемогу одержали учні 4-А курсу (11 кл.) Надьон Сергій і Головкова Анастасія. ІІ місце посіли учні 3-Б курсу (10 кл.) Гідулянов Дмитро і Самусь Ольга. Третє місце – 0-А курс (7 кл.) Абурас Рожді і Олександра Похилюк.

У командному конкурсі перемогли учні 4-Б курсу (11 кл.), які впорались із завданням за 38.11 сек.

У конкурсі «Перетягування каната» серед дівчат найсильнішими виявились учениці 3-А курсу (10 кл.), серед хлопців – учні 4-А курсу (11кл.).

За якісну підготовку заходу подяка висловлюється учням четвертих курсів (11 кл.): Асатряну Арсену , Ісаєнку Владиславу, Мазуру Віталію, Шраменку Миколі, Арзіманову Георгію, Кириченку Нікіті, Кондаурову Олексію, Любимову Дмитру, Мерінову Олексію, Морозову Богдану, Радьку Андрію, Сердюку Дмитру, Чмулю Владиславу.

Усіх учнів і працівників навчально-виховних закладів вітаємо з початком нового навчального року! Бажаємо успіхів і нових перемог.

Для збільшення клікніть на зображення:

 Альона Кравченко, педагог-організатор Гуманітарно-правовий ліцей Черкаської міської ради

 
< Попер.   Наст. >