Головна сторінка
Новый сайт Новый сайт
Новини
Про ліцей
Інформація до вступу
Навчання
Щоденник
Методична сторінка
Все про ЗНО
Фінансові звіти
Позаурочне життя
Різне
Фотогалерея
Корисні посилання
Пошук
Випадкове фото
odzDSCN5797.jpg.jpg
Голосування
Що дає Вам навчання в ліцеї?
 
Хто на сайті
сторінку переглядають: 2 гостей
Ліцеїсти побували в поході Надрукувати Надіслати ел. поштою
  Гуманітарно-правовий ліцей організував військово-патріотичний та навчально-виховний похід «Гарт».

 

Свіже повітря, активне дозвілля, спортивні розваги – запорука гарного відпочинку, в якому можна набратися сил та проявити себе у якості лідера. Все це передбачено у виховному процесі Гуманітарно-правового ліцею, який організовує для своїх учнів багато цікавих виховних заходів.

З 10-12 вересня відбувався військово-патріотичний і навчально-виховний похід «Гарт». Діти пішки йшли до зазначеного місця і на дві доби розгорнули табір біля Дніпра. Щоб похід був вдалим і веселим, рада командирів на чолі з командиром походу Віталієм Мазуром доклали багато зусиль та організували безліч спортивних змагань і творчих конкурсів.

Діти бігали крос, грали у футбол, волейбол, теніс, займались йогою, а також брали участь у конкурсі відділень, змагались за найкращу емблему, найкраще оформлення ділянок, найчистішу палатку, і це ще далеко не всі розваги. Дуже подобається учням у поході стріляти з лука, гвинтівки та брати участь у справжньому біатлоні, вчитись навичкам надавання першої медичної допомоги. Особливу увагу привернув конкурс «Лісова мавка», в якому дівчата демонстрували костюми з підручних матеріалів. А щоб сили не закінчувались, діти гарно харчувались у своїй їдальні, де більшість робіт з приготування їжі виконували самі ж учні Гуманітарно-правового ліцею.

Безпеку та спокій ліцеїстам забезпечувала черкаська міліція, яка протягом усього походу знаходилась на території табору.

Усі ліцеїсти гарно відпочили, набралися сил та досвіду, оволоділи навичками виживання в екстремальних умовах (а сьогодні це особливо важливо) та з новими силами приступили до занять.

Для збільшення клікніть на зображення:

 
< Попер.   Наст. >