Головна сторінка
Новый сайт Новый сайт
Новини
Про ліцей
Інформація до вступу
Навчання
Щоденник
Методична сторінка
Все про ЗНО
Фінансові звіти
Позаурочне життя
Різне
Фотогалерея
Корисні посилання
Пошук
Випадкове фото
IMG_2162.JPG.jpg
Голосування
Що дає Вам навчання в ліцеї?
 
Про ліцей Надрукувати Надіслати ел. поштою

 Прапор ліцею  

    Гуманітарно-правовий ліцей був утворений рішенням Черкаського міськвиконкому в липні 1997 року на базі ліцейних класів ЗОШ№11, які були відкриті ще у 1993 році. Ліцей функціонує в статусі навчального закладу ІІІ ступеня із можливістю мати класи більш ранніх років навчання (ІІ ступеня). На сьогоднішній день в ліцеї навчаються учні з 8-го по 11-й клас (І,ІІ,ІІІ,IV курси).

    У ліцеї запроваджено поглиблене вивчення англійської мови, історії, правознавства. Основний акцент здійснюється на загальнокультурний розвиток і допрофесійну підготовку майбутньої політичної еліти та працівників системи правоохоронних органів.

 Концепція закладу:

Формування інтелектуально-розвиненої та соціально-адаптованої особистості на основі синтезу академічного навчання та новітніх педагогічних освітніх технологій

Проблема,  над якою працює заклад:

Розвиток особистого рівня майстерності вчителя в умовах модернізації освіти та соціальної адаптації учнів на основі взаємообміну законами і методами між окремими галузями знань

Наша адреса:

18015 м. Черкаси вул. Ільїна 291

E-mail: Ця адреса ел. пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Яваскрипт.

тел. (0472) 45-14-27 

А так наш ліцей виглядає з космосу:

Image

(Фото зроблено за допомогою програми Google Earth )