Наші вчителі

Вчитель - це не професія, це спосіб життя.

Професорів
Вищої категорії
Першої категорії
Спеціалістів

“Всього, що необхідно знати, навчити не можна, вчитель може зробити тільки одне - вказати дорогу ...”

Річард Олдінгтон, Поет, прозаїк

Хто Ми Є

У нашому розумінні «Вчитель» - це особистість, для якої викладати дітям, це не лише професія, а й покликання, для якого кожен його учень - це власне дитя зі своїм характером - з перевагами та недоліками.

Наше переконання: немає нетямущих дітей. Лише потрібно знайти свій підхід до дитини, адже кожна людина індивідуальна.

Наше бачення: «Учень - це не келих, який потрібно наповнити, а факел, який слід запалити, а запалити факел може тільки той, що сам горить»..

Що ми робимо

Вчитель повинен розпалити інтерес і цікавість до навчання, забезпечити активне залучення дитини в процес навчання. Він занурює учня в світ знань, допомагає подолати всі випробування на шляху, підготувати дитину до дорослого життя. Терпіння вчителя і індивідуальний підхід з елементами творчості може подолати будь-які труднощі учня в навчанні. Доброта вчителя має позбавити дитину страху перед навчанням.

Ми повинні виробити у дмтини вміння позитивно і адекватно реагувати на розчарування і робити висновки з власних помилок або невдалих дослідів.

З усіх скарбів знання найцінніше, тому,
що воно не може бути ні вкраденим,
ні загубленим, ані знищеним.

Українське народне прислів'я.

Знайомтесь, наші вчителі!

Майбутнє наших дітей, насамперед, залежить від їх зусиль