РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

 0-А

ТИЖНЕВИЙ РОЗКЛАД

ЧАС

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК 

СЕРЕДА

8:30

інформ/англ

307/308

1

Рос/айкідо

215/с/з

1

Укр

311

1

9:20

інформ/англ

307/308

2

Математика

211

2

Англ/інформ

311 307

2

10:20

Укр.

213

3

Всесвітня історія

215

3

Математика

211

3

11:20

Історія України

213

4

Математика

211

4

Математика

211

4

12:20

Біологія

207

5

Географія

311

5

Мистецтво

310

5

13:20

Біологія

213

6

Нім/фр

215,А/З

6

Фізкультура

с/з

6

14:30

Фізкультура

с/з

7

Укр

215

7

Англ/інформ

308 307

7

15:20

 

 

8

 

 

8

 

 

8

16:20

 

 

9

 

 

9

 

 

9

ЧАС

ЧЕТВЕР

 

П'ЯТНИЦЯ

 

СУБОТА

8:30

Англ

311/308

1

Географія

311

1

 

 

1

9:20

Англ

309/308

2

Англ

309, 212

2

 

 

2

10:20

Хімія

207

3

Основи здоровя

311

3

 

 

3

11:20

Фізика

213

4

Зар.літ

214

4

 

 

4

12:20

Фізика

213

5

Зар.літ

310

5

 

 

5

13:20

Укр

211

6

Фізкультура

с/з

6

 

 

6

14:30

Укр

211

7

Нім/фран

207 310

7

 

 

7

15:20

 

 

8

 

 

8

 

 

8

16:20

 

 

9

 

 

9

 

 

9

 0-Б

ТИЖНЕВИЙ РОЗКЛАД

ЧАС

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК 

СЕРЕДА

8:30

Біологія

207

1

Математика

211

1

Укр

214

1

9:20

Біологія

207

2

Рос/айкідо

215/с/з

2

Укр

214

2

10:20

Математика

211

3

Математика

211

3

нім/франц

311 309*

3

11:20

Математика

211

4

Всесвітня історія

215

4

нім/франц

311 309*

4

12:20

Фізкультура

С/З

5

Англ/інф

307/309

5

Істор України

213

5

13:20

Англ

309 310

6

Англ/інф

307/308

6

Географія

311

6

14:30

Англ

309 310

7

Географія

311

7

Фізкультура

с/з

7

15:20

 

 

8

 

 

8

 

 

8

16:20

 

 

9

 

 

9

 

 

9

ЧАС

ЧЕТВЕР

 

П'ЯТНИЦЯ

 

СУБОТА

8:30

Фізика

310

1

Англ/інф

308, 307

1

 

 

1

9:20

Фізика

310

2

Англ/інф

308, 307

2

 

 

2

10:20

Англ

216308

3

Укр

211

3

 

 

3

11:20

Хімія

207

4

Укр

211

4

 

 

4

12:20

Укр

214

5

Географія

311

5

 

 

5

13:20

Укр

214

6

Мистецтво

310

6

 

 

6

14:30

Заруб. Літ

214

7

Фізкультура

с/з

7

 

 

7

15:20

 

 

8

 

 

8

 

 

8

16:20

 

 

9

 

 

9

 

 

9

 1-А

ТИЖНЕВИЙ РОЗКЛАД

ЧАС

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК 

СЕРЕДА

8:30

Математика

215

1

Географія

311

1

труд/айкідо

307 с/з

1

9:20

Математика

215

2

Укр

214

2

Істор України

216

2

10:20

Фізкультура

с/з

3

Укр

214

3

Англ

з/х 309

3

11:20

Мистецтво

310

4

Укр

214

4

Англ

з/х 309

4

12:20

Всесвітня історія

213

5

Укр

214

5

Фізика

216

5

13:20

Англ/інформ

з/х 311

6

Фізкультура

308*/311*     

6

Фізика

216

6

14:30

Англ/інформ

з/х 311

7

Нім/фр

211/214

7

Укр

214

7

15:20

 

 

8

Нім/фр

211/214

8

труд/айкідо

307 с/з

8

16:20

 

 

9

 

 

9

 

 

9

ЧАС

ЧЕТВЕР

 

П'ЯТНИЦЯ

 

СУБОТА

8:30

Хімія

207

1

Укр.

214

1

 

 

1

9:20

Хімія

207

2

Рос/права д

310,311*

2

 

 

2

10:20

Англ

308*/309

3

Біологія

207

3

 

 

3

11:20

Англ

308*/309

4

Біологія

207

4

 

 

4

12:20

Математика

215

5

Фізкультура

с/з

5

 

 

5

13:20

Математика

215

6

Англ/інф

309, 311

6

 

 

6

14:30

Географія

311

7

Англ/інф

309, 311

7

 

 

7

15:20

Основи здор

311

8

 

 

8

 

 

8

16:20

 

 

9

 

 

9

 

 

9

 1-Б

ТИЖНЕВИЙ РОЗКЛАД

ЧАС

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК 

СЕРЕДА

8:30

Укр

214

1

Хімія

207

1

Всесв історія

213

1

9:20

Укр

214

2

Географія

311

2

Укр

213

2

10:20

Англ

308 309

3

Хімія

207

3

Істор України

216

3

11:20

Англ

308 309

4

Фізкультура

с/з

4

Укр

216

4

12:20

Математика

215

5

Англ

з/х, 212

5

Укр

207

5

13:20

Математика

215

6

Англ

з/х, 212

6

Нім/франц

311 309*

6

14:30

Укр

214

7

Рос/права Д

310, 216

7

Фізкультура

с/з

7

15:20

 

 

8

Основи здор.

311

8

Нім/франц

309 311

8

16:20

 

 

9

 

 

9

 

 

9

ЧАС

ЧЕТВЕР

 

П'ЯТНИЦЯ

 

СУБОТА

8:30

Математика

215

1

Фізика

213

1

 

 

1

9:20

Математика

215

2

Фізика

213

2

 

 

2

10:20

Англ/ інформ

311* 311

3

Англ/інф

308, 307

3

 

 

3

11:20

Англ/ інформ

311* 311

4

Англ/інф

311/307

4

 

 

4

12:20

Географія

311

5

Біологія

207

5

 

 

5

13:20

Фізкультура

с/з

6

Біологія

207

6

 

 

6

14:30

Труд/айкідо

307 с/з

7

Укр

214

7

 

 

7

15:20

Математика

215

8

 

 

8

 

 

8

16:20

 

 

9

 

 

9

 

 

9

 1-В

ТИЖНЕВИЙ РОЗКЛАД

ЧАС

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК 

СЕРЕДА

8:30

Укр.

311

1

Англ

308, 212

1

Істор України

216

1

9:20

Укр.

311

2

Англ

308.212

2

Фізкультура

с/з

2

10:20

Математика

215

3

Біологія

з/х

3

Англ/інформат

212 307

3

11:20

Математика

215

4

Біологія

з/х

4

Англ/інформат

212 307

4

12:20

Фізика

216

5

Хімія

207

5

Англ/інформат

308 307

5

13:20

Фізика

216

6

Хімія

207

6

Англ/інформат

308 307

6

14:30

Фізкультура

с/з

7

Техн./Айкідо

307, с/з

7

Географія

311

7

15:20

 

 

8

Англ

308, 212

8

Основи здор

311

8

16:20

 

 

9

 

 

9

 

 

9

ЧАС

ЧЕТВЕР

 

П'ЯТНИЦЯ

 

СУБОТА

8:30

Укр.

214

1

Рос/права д

310, з/х

1

 

 

1

9:20

Укр.

214

2

Зар.літ

214

2

 

 

2

10:20

Математика

215

3

Зар.літ

214

3

 

 

3

11:20

Математика

215

4

Мистецтво

310

4

 

 

4

12:20

Фізкультура

с/з

5

Англ.

з/х, 308

5

 

 

5

13:20

Географія

311

6

Англ.

з/х, 308

6

 

 

6

14:30

нім/франц

309/311*

7

Всесвітня історія

215

7

 

 

7

15:20

нім/франц

309/311*

8

 

 

8

 

 

8

16:20

 

 

9

 

 

9

 

 

9