Витяг з правил поведінки Cтатуту ліцею щодо одягу учнів

Указом Президента України з 1997 року встановлена шкільна форма одягу для загальноосвітніх навчальних установ.
Рішенням педагогічної ради, враховуючи пропозиції учнів першого випуску ліцейних класів, встановлена форма одягу в ліцеї:

ДІВЧАТАМ – цивільний однотонний діловий костюм з костюмної тканини.
Піджак або жакет довжина до середини стегон.
Світла, однотонна блузка заправлена або довга, яка при нахилах не відкриває тіло на попереку. Блузка не повинна мати відкриті плечі та відверте декольте. В осінньо-зимовий період можлива заміна блузки на кофту (гольф) з тими ж вимогами за кольором, довжиною, як і до блузки.
Юбка до коліна або вище від коліна на долоню, також можуть бути брюки, які застібаються на талії, прямі або кльош від стегон.
Костюм повинен бути охайним.

ХЛОПЦЯМ – цивільний костюм, діловий однострій з світлою однотонною сорочкою та темною краваткою. Костюм повинен бути охайним.