Хвилина слави 2023

Інтерв’юшечки 1

Це відео є вікном у світ мрій і амбіцій молодого покоління, де учні з різних класів зі зворушливою відвертістю діляться своїми сподіваннями на майбутнє. Від юних мрійників до старшокласників, кожен з них розкриває свій унікальний шлях і бачення того, ким вони хочуть стати.

Інтерв’юшечки 2

Серія інтерв’ю з учнями, які роздумують над тим, ким вони бачать себе через 10 років. Учасники висловлюють різноманітні амбіції, від бажання стати професіоналами у своїх галузях до мрій про президентство.

Інтерв’юшечки 3

Відео включає серію розмов з учнями, які висловлюють свої амбіції та уявлення про те, де вони бачать себе через десять років. Вони діляться роздумами про різноманітні кар’єри, виявляючи прагнення досягти майстерності у своїх обраних сферах та досягти щастя у житті.

Інтерв’юшечки 1.4. Valentine’s Day

Відео презентує низку інтерв’ю з учнями та ученицями на тему “кохання VS гроші”, де учні та учениці діляться своїми переконаннями і вибором між цими двома життєвими аспектами. Деякі стверджують, що фінансова стабільність може вирішити чимало життєвих проблем, в той час як інші вірять, що кохання стоїть на першому місці і є незамінним у житті людини. Дискусія піднімає різні погляди, від практичних до ідеалістичних, підкреслюючи багатогранність думок серед учнів.