Міжнародний день рідної мови

Щорічно 21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови, мета якого – наголосити на важливості мови для людини, етнічних спільнот, країн загалом, спонукати до вдосконалення мовних і комунікативних компетентностей. У час повномасштабної війни українська мова є не тільки ознакою національної ідентичності та громадянської позиції, а й інструментом боротьби з ворогом.

З нагоди свята кафедра українського мовознавства і прикладної лінгвістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ініціювала написання тесту, мета якого – перевірити знання мовних норм, зокрема й новацій «Українського правопису» 2019 року. До заходу долучені студенти перших курсів бакалаврату та магістратури, учні Гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради Черкаської області та Черкаської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 17, студенти Житомирського державного університету імені Івана Франка та учні Наукового ліцею Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Приєднатися до написання тесту можна за покликанням: