Пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями

Для учнів проводитимуть пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями – анкета на участь

Команда ГО “Смарт освіта”  запрошує учнів на пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями.

Якщо ви бажаєте, щоби ваша дитина долучилася до таких зустрічей, заповніть цю анкету. Зустрічі безплатні.

Ви отримаєте посилання, як тільки будуть сформовані когорти учнів за віком та узгоджені теми вчительських онлайн-зумів.

“Ми знаємо, що поки учні не почувають себе в безпеці, вони не вчаться. В країні війна і зараз навряд чи хтось почуває себе в безпеці.

Українські вчителі готові допомогти дітям своєю суперсилою: вмінням зацікавити та розповісти щось нове, перемістити фокус уваги дітей на неймовірні факти з історії, біології, розповіді з книжок тощо.

Вони проводитимуть зустрічі в зумі на різні теми, щоби підтримати учнів, перемкнути їхню увагу на інші теми.

Ці зустрічі не будуть формальними уроками. Радше цікавими історіями та фактами, щоби діти залишались у контакті з іншими дітьми та дорослими, переключалися від тривожних новин та страшної реальності”, – зазначають в організації.

Команда ГО “Смарт освіта” запрошує учителів-практиків проводити онлайн-зустрічі для дітей. Ось тут можна заповнити анкету на участь.

Слава Україні!
Героям Слава!

Переможемо!

Фото: автор – AllaSerebrinaDepositphotos